Network Sistemleri

network sistemleri

 

Fiber Optik Çözümleri

   Han Bilgisayar; fiber optik altyapı projelerinizi anahtar teslimi olarak gerçekleştirmektedir.

   Fiber optik altyapı ihtiyaçlarınız için, yerinde inceleme, projelendirme, kablo çekimi, fiber optik sonlandırma, OTDR test raporlama dökümantasyon, fiber optik devreye alma hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Projenizin büyüklüğü ne olursa olsun, mutlaka bizden çözüm ve teklif isteyiniz.

Kablosuz Ağ Çözümleri

   Günümüz teknolojik gelişmeleri, kablosuz iletişim sistemlerinin gelecekte önemli bir yer tutacağını göstermektedir.

   Han Bilgisayar kablosuz ağ endüstrisindeki lider firmalar HP, Airlive, Fortinet, Cisco, UBNT ile olan iş tecrübeleri sayesinde bu alandaki teknoloji ve uygulamaları sektördeki en gelişmiş ürünleri ve çözümleri müşterilerine güvenle sunmaktadır. Kablosuz ağlar, hayati bilgiye ulaşımda esneklik ve mobilite sağlamış, giderlerin azalmasına, üretkenliğin artmasına, yeni iş fırsatlarının doğmasına ve problemlerin kolaylıkla aşılmasına olanak sağlamıştır. Kablosuz ağlar; bilgiye istenilen an, istenilen yerde ulaşılması anlamına gelmekle birlikte yaygın uygulama alanlarına sahiptir.

Enerji ve Zayıf Akım Kablolama Çözümleri

   Yapısal kablolama sistemi; bir binanın ses, veri, görüntü ve çeşitli bina yönetim sistemlerini (kamera, hırsız alarmı, güvenlik girişi, yangın alarmı, enerji sistemi gibi) birbirine entegre eden kablolama ve bağlantı ürünlerinin oluşturduğu yönetilebilmeye ve genişlemeye imkan sağlayan bir yapıdır.

   Yapısal kablolama sistemi; ses, veri, görüntü ve bina yönetim sistemlerini aynı tip sinyal ile taşımak zorunda değildir. Bu sinyaller analog veya dijital olabilir. Doğru projelendirme yapıldığı taktirde yönetim giderleri açısından önemli avantajlar sağlamaktadır.

Network Altyapı Çözümleri

   Türkiye’de son yıllarda bilgisayar ve internet kullanımının artması ile iletişim ve ağ teknolojilerindeki gelişmeler neticesinde özel ve kamu kuruluşlarının kendi ağlarını gelişen teknolojilere göre yenileme ihtiyacını doğurmuştur. Bu doğrultuda Han Bilgisayar olarak Cat5e, Cat6 ve Cat7 bakır kablolar kullanarak uçtan uca kaliteli çözümler sunmaktadır.

 


Bu Ürünle İlgileniyorum

Aramak istediğiniz kelimeleri yukarı kutuya yazınız.